TEHNIŠKI DAN – uporaba IKT in peka kostanjev

Danes, zadnji šolski dan pred jesenskimi počitnicami, smo imeli tehniški dan. Z učenci smo se računalniško opismenjevali. Podrobneje smo si ogledali našo spletno stran podružnične šole, kako dostopati do spletnih učilnic, nato so se v spletne učilnice učenci tudi prijavili. Kasneje so ustvarjali križanke na spletu, si izdelali zabavno igro “kolo sreče” in jo tudi izvedli. Spoznali so koristne in poučne spletne strani, preko katerih lahko tudi doma izvajajo aktivnosti, ustvarjajo ter se na zanimiv način učijo.

Dan smo nadaljevali na prostem. Z učenci smo zanetili ogenj in pekli kostanje. Ob kostanjih smo se posladkali z domačim jabolčnim sokom.

Spomnili smo se tudi na prihajajoči praznik ter se podali na kratek sprehod do vaškega pokopališča in si kasneje izdelali tudi lesene svečke.

Več fotografij si lahko ogledate TUKAJ.

img_20201023_105117

(Visited 188 times, 1 visits today)